zaměstnání a brigády v technických oborech

Energetik

Praha – Michle

Plný úvazek

Popis pozice:

Zajímáte se o svět průmyslu a energetiky? Přitahují Vás nové technologie? Baví Vás komunikovat s lidmi?

Do našeho týmu hledáme energetika, technika nebo konzultanta z oblasti energetického poradenství, který se s námi bude aktivně podílet na realizaci projektů v rámci regionu Čech.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Prohlídka a analýza energetiky zákazníka.
  • Návrh technických řešení vedoucích k úsporám energie a jejich následná diskuse se zákazníkem.
  • Spolupráce při tvorbě nabídky.
  • Spolupráce s investičním úsekem při realizaci projektu.
  • Koordinace činnosti v rámci společností skupiny ČEZ ESCO.

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání s technickým zaměřením na energetiku nebo strojírenství,
  • alespoň 3 roky praxe v energetice, energetickém poradenství, nebo tepelné technice,
  • orientaci v průmyslových a výrobních technologiích,
  • znalost AJ nebo NJ
  • řidičský průkaz sk. B a jste aktivním řidičem

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
  • Služební vozidlo i pro soukromé účely.

Výhodou:

  • Vaší výhodou můžou být zkušenosti s metodou energetických úspor se zárukou (EPC), zpracováním energetických auditů, nebo technicko-ekonomických studií

RYCHLÝ PŘEHLED

Požadované vzdělání

VŠ vzdělání s technickým zaměřením na energetiku nebo strojírenství,

Speciální požadavky

Alespoň 3 roky praxe v energetice, energetickém poradenství, nebo tepelné technice,

Místo výkonu práce

Platové ohodnocení

Odpovídající finanční ohodnocení.

Web zadavatele

www.cez.cz

Přímý kontakt:

Martin Máca

Tel.: +420 211 042 342

E-mail: martin.maca01@cez.cz

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte do 24.03.2017 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko „Mám zájem“).

Martin Máca

ČEZ, a.s.

Skupina ČEZ je etablovaným integrovaným energetickým koncernem působícím v řadě zemí střední a jihovýchodní Evropy a Turecku s centrálou v České republice. Hlavní předmět podnikání koncernu tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla, obchod a prodej v oblasti zemního plynu a těžba uhlí. Skupina ČEZ zaměstnává 26 tisíc zaměstnanců.