zaměstnání a brigády v technických oborech

Hledáme vývojáře a konstruktéry

Praha, Brno

Plný úvazek

Popis pozice:

Do jakých projektů se u nás můžete zapojit?

  • vývoj nové řady produktů do PLC SIMATIC určené zejména pro ropné plošiny
  • vývoj vstupních a výstupních karet řídícího systému elektromotoru
  • vývoj zařízení a komponent pro oblast průmyslové automatizace
  • vývoj, testování a certifikace snímačů s DRIVE-CLiQ rozhraním
  • vývoj embedded SW pro vstupní a výstupní periferie průmyslové automatizace SIMATIC se zaměřením na moduly funkční bezpečnosti FailSafe
  • testování průmyslového komunikačního protokolu PROFINET se zaměřením na základní komponenty
  • vývoj řídících displejů pro lokomotivy a vlaky
  • vývoj bezpečnostních prvků pro automatizovanou železnici 21. století
  • vývoj a testování komponent pro oblast železniční automatizace
  • vývoj a nasazování do provozu produktu Road Side Unit, který umožňuje komunikaci mezi vozidly a ostatními prvky dopravní infrastruktury
  • vývoj produktů pro řídící centrum inteligentních křižovatek, které umožňují optimalizaci pohybu vozidel

Co požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání nebo praxi v oboru
  • chuť učit se a pracovat na sobě
  • nadšení pro inovace a kvalitu
  • znalost angličtiny pro každodenní komunikaci
  • analytické a systémové myšlení
  • další požadavky závisí na konkrétní pozici/projektu

Co nabízíme:

  • bonus za nástup do společnosti
  • zajímavé R&D projekty realizované ve spolupráci se zahraničními vývojovými centry Siemens
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • špičkově vybavené pracoviště
  • každodenní využití anglického jazyka
  • unikátní technologie a know-how
  • přátelský kolektiv s nadšením pro inovace a kvalitu
  • příjemné prostředí s prostory pro relaxaci a zábavu
  • flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené + dny firemního volna

RYCHLÝ PŘEHLED

Požadované vzdělání

Vysokoškolské vzdělání nebo praxi v oboru

Speciální požadavky

Znalost angličtiny pro každodenní komunikaci

Místo výkonu práce

Praha, Brno

Platové ohodnocení

Dle pozice

Vhodné pro studenty

Ano

Web zadavatele

www.siemens.cz

Přímý kontakt:

Tomáš Tietz

Tel.: +420 702 150 969

E-mail: tomas.tietz@siemens.com

Vše, co Vás může zajímat najdete na www.siemensvyvojar.cz nebo Vám rádi zodpovíme na tel. +420 702 150 969

Tomáš Tietz

Siemens, s.r.o.

Siemens patří mezi lídry v oblasti inovací a technologií a právě teď nabízí spoustu skvělých příležitostí. Se Siemensem můžete stát za projekty, které jsou vidět a které ovlivňují životy statisíců lidí. Zabýváme se vývojem SW, HW, validací a mechanickým designem. To vše v automatizaci průmyslu a železniční dopravy, v řízení dopravy a konceptu smart cities obecně. Pojďte k nám vytvářet to, co jiní pouze používají. Detailní informace najdete na www.siemensvyvojar.cz.