zaměstnání a brigády v technických oborech

Kontrolor

Hulín

Plný úvazek

Popis pozice:

Do našeho týmu kontrolorů přijmeme nového kolegu. Pokud máte vzdělání ve strojírenském oboru, praktické zkušenosti s měřením ve stroj. výrobě, umíte číst z výkresové dokumentace, není Vám cizí práce na PC, jste samostatní, spolehliví, o dpovědní a pečliví, pak hledáme právě Vás.

RYCHLÝ PŘEHLED

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Speciální požadavky

Angličtina (Základní)

Místo výkonu práce

Hulín

Platové ohodnocení

20 000 – 24 000 Kč

Web zadavatele

Přímý kontakt:

Miluše Christovová

Tel.: +420 573 327 210

E-mail: miluse.christovova@toshulin.cz

TOSHULIN, a.s.

TOSHULIN, a.s. patří mezi strojírenské firmy, které dlouhodobě působí na trhu obráběcích strojů a v průběhu let dokazují svou schopnost přizpůsobit se nejen měnícím se podmínkám trhu, ale především zvyšujícím se nárokům zákazníků na kvalitu, přesnost a spolehlivost dodávaných strojů.