zaměstnání a brigády v technických oborech

Software Developer

Zlín, Chrudim

Plný úvazek

Popis pozice:

Hledáme zaměstnance na pozici Software Developer.

Co požadujeme:

  • chuť věnovat se naplno SW vývoji
  • jsi zastáncem čistého kódu, OOP a návrhových vzorů
  • znalost webových technologií
  • ochota a schopnost učit se novým technologiím

Co nabízíme:

  • práce se špičkovou technologií vedená zkušenými odborníky
  • baliček benefitů
  • dovolená navíc
  • motivující platové ohodnocení
  • práce v přátelské atmosféře dobrého kolektivu ve stabilní a perspektivní společnosti

Výhodou:

  • zkušenosti s platformou .Net (C#, ASP.NET)
  • znalost webové technologie (HTML, CSS, JavaScript)
  • zkušenosti s Microsoft SQL Server, Entity Framework, Linq

RYCHLÝ PŘEHLED

Místo výkonu práce

Přímý kontakt:

Kateřina Helusová

Tel.: +420 371 000 111

E-mail: helusovak@aveng.cz

Děkujeme za Váš zájem.

AV ENGINEERING, a.s.

AV ENGINEERING je přední český dodavatel špičkových software CAD/PLM/SLM a technologií pro Internet věcí. 23 let našich zkušeností, rozsáhlá zákaznická databáze a odborné certifikace představují přidanou hodnotu, která našim zákazníkům umožňuje inovovat způsob tvorby, provozu i servisu výrobků. AV ENGINEERING je stabilní společnost s významným postavením na trhu a silným potenciálem dalšího rozvoje. Detailní informace najdete na www.aveng.cz.