zaměstnání a brigády v technických oborech

Technolog kvality

Hulín

Plný úvazek

Popis pozice:

Pokud máte rádi nové výzvy, pak hledáme právě Vás. Máme zde novou pozici v útvaru kvality, na kterou hledáme kolegu, který jí dá směr, smysl a bude na ni hrdý. Uvítáme aktivního strojaře s chutí se realizovat oboru výroby špičkových obráběcích strojů.

A co bude Vaší hlavní náplní:

  • revidovat a schvalovat kontrolní plány
  • stanovovat metody měření pro výrobu i pro montáž
  • oponentovat konstrukční a technologické návrhy
  • zpracovávat měřící úlohy pro kooperační zakázky
  • definovat limitní rozsahy měření v TOSHULIN, a.s.
  • zajišťovat externí měření pro díly neměřitelné v naší firmě
  • připravovat investiční záměry z hlediska metrologie

RYCHLÝ PŘEHLED

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Speciální požadavky

Angličtina (Základní)

Místo výkonu práce

Hulín

Platové ohodnocení

26 000 – 33 000 Kč

Web zadavatele

Přímý kontakt:

Miluše Christovová

Tel.: +420 573 327 210

E-mail: miluse.christovova@toshulin.cz

TOSHULIN, a.s.

TOSHULIN, a.s. patří mezi strojírenské firmy, které dlouhodobě působí na trhu obráběcích strojů a v průběhu let dokazují svou schopnost přizpůsobit se nejen měnícím se podmínkám trhu, ale především zvyšujícím se nárokům zákazníků na kvalitu, přesnost a spolehlivost dodávaných strojů.