zaměstnání a brigády v technických oborech

JAVA Beer Developer

Plzeň-Jižní Předměstí

Plný úvazek

Popis pozice:

V současné době rozšiřujeme své řady a hledáme kolegy do softwarového vývoje. Do nově vznikajícího týmu hledáme Java vývojáře/vývojářky, kteří by se podíleli na vývoji systému pro řízení automatizovaných skladů.

Co bude Tvojí pracovní náplní:

  • Analýza funkčních požadavků, návrhy řešení a jejich následná implementace
  • Návrhy a trovba jednotkových a integračních testů
  • Podílení se na agilním vývoji (SCRUM)

Co požadujeme:

  • Znalost programovacího jazyka Java
  • Alespoň základní znalost SQL a některého z ORM frameworků (Hibernate, EclipseLink atd.)
  • Uživatelskou znalost některého z buildovacích nástrojů (Gradle, Maven, Ant atd.) a verzovacích nástrojů (SVN, Git atd.)
  • Analytické myšlení
  • Komunikativni znalost AJ, alespoň základní znalost NJ
  • Ochotu k občasným služebním cestám

Co nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech pro přední světové výrobce piva, limonád, minerálek
  • Neformální lidskou atmosféru vyváženou dodržováním termínů a pravidel
  • Výhody kanceláře v centru města
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční odměnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Kurzy, školení, jazykové kurzy na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Espresso a osvěžující čaj kdykoliv během dne zdarma
  • Vánoční večírek a letní grilování
  • Podporu při hledání bydlení v rámci relokace

RYCHLÝ PŘEHLED

Požadované vzdělání

Znalost programovacího jazyka Java

Speciální požadavky

Alespoň základní znalost SQL a některého z ORM frameworků (Hibernate, EclipseLink atd.)

Místo výkonu práce

Platové ohodnocení

Dle dohody a zkušeností

Web zadavatele

www.konplan.cz

Přímý kontakt:

Pavla Hurtová

Tel.: +420 373 371 228

E-mail: kariera@konplan.cz

Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce! Ozveme se Ti co nejdříve.

Konplan s.r.o.

Jsme tým profíků poskytujících služby v oborech strojní a elektro konstrukce, vývoje software (C#, Java), PLC programování a administrativního engineeringu. Pracujeme pro firmu Krones, jedničku na trhu v nápojovém průmyslu. Spolu s německými kolegy pracujeme na projektech pro významné zákazníky jako jsou Coca-cola, Nestlé, Heineken a v ČR např. Pilsner Urquell, Bohemia Sekt, Mattoni a další. Momentálně sídlíme v Avalon Business Center v Plzni a jelikož stále rosteme, rozhodli jsme se postavit novou budovu. V roce 2020 se budeme stěhovat na Borská pole do blízkosti Západočeské univerzity.