zaměstnání a brigády v technických oborech

Key Account Manager – technika

Praha – Stodůlky

Plný úvazek

Popis pozice:

Chcete se stát důležitou součástí celosvětově úspěšné firmy? Pak jste na správném místě!
Všechno, co pro svou práci potřebujete znát, Vás naučíme a zaškolíme. Pro naši pobočku hledáme posily:

Náplň práce:

  • akvizice nových zákazníků na trhu v Rakousku, Německu a České Republice – analýza trhu, plán – v souladu s firemní strategií
  • vedení obchodních jednání se zákazníkem
  • zpracování poptávky, příprava cenové kalkulace
  • péče a rozvoj stávajících zákazníků
  • aktivní účast na zákaznických návštěvách a auditech

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ nejlépe technického směru - strojírenství, elektro, IT
  • znalost NJ na výborné úrovni
  • výborné obchodní a vyjednávací schopnosti
  • schopnost samostatné práce a její organizace
  • vztah k oblasti automotive
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • pružná pracovní doba
  • ohodnocení dle výkonu pracovníka
  • pro prodejce osobní automobil i k soukromému užití
  • 5 týdnů dovolené
  • široké možnosti osobního rozvoje
  • placené jazykové vzdělávání včetně výukových materiálů
  • široký individuální výběr benefitů z cafeterie (stravenky/ poukázky Relax Pass, příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, na dovolenou…)
  • další nadstandardní benefity

Výhodou:

  • zkušenost s prodejem v oblasti strojírenství či elektro výhodou
  • znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou

RYCHLÝ PŘEHLED

Požadované vzdělání

SŠ/VŠ nejlépe technického směru - strojírenství, elektro, IT

Speciální požadavky

Zkušenost s prodejem v oblasti strojírenství či elektro výhodou

Místo výkonu práce

Platové ohodnocení

Ohodnocení dle výkonu pracovníka

Přímý kontakt:

Monika Fikrová

Tel.: +420 604 210 798

E-mail: monika.fikrova@mbtech-group.com

Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis v CJ a NJ přes níže uvedený odpovědní formulář.

MBtech Bohemia s.r.o.

MBtech Bohemia se sídlem v Plzni byla založena v roce 1996 jako dceřiná firma společnosti Daimler. V roce 2012 převzal 65% podíl koncern AKKA Technologies. Tímto spojením vznikla evropská jednička v poskytování vývojových a poradenských služeb pro automobilový průmysl, železniční dopravu a letectví. Daimler zůstává i nadále jedním z našich nejvýznamnějších zákazníků.