zaměstnání a brigády v technických oborech

Obchodník do Reedogu

Praha 10

Plný úvazek

Popis pozice:

Naše společnost Reedog s.r.o. je výrobcem prémiových produktů, výhradním zástupcem a distributorem několika světoznámých značek. Na trhu působíme od roku 2014 a od té doby se dynamicky rozrůstáme. V současné chvíli působíme v několika zemích Evropy. Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti komplexní obchodní záležitosti firmy.

Tvým hlavním úkolem bude akvizice B2C a B2B partnerů, komunikace s dodavateli a veškerá činnost související s obchodem.

Nástup: ukončení výběrového řízení: 15.1.2018, nástup do 1.2.2018.
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Min. vzdělání: středoškolské
Nástupní plat: 28 000 + provize

Co požadujeme:

  • Aktivní přístup a samostatnost
  • Zkušenosti s prodejem v jakémkoliv oboru
  • Nebát se říct, že nevíš jak dál, nebo že něco jde udělat lépe :)
  • Chuť učit se stále novým věcem a zdokonalovat se
  • Základní přehled v technologiích a povědomí o psech

Co nabízíme:

  • Vysoký fixní plat a bonusové finanční ohodnocení závislé na tvém výkonu
  • Možnost seberealizace – vítáme nové nápady a návrhy na vylepšení
  • Práci na zajímavých projektech v inovativní firmě
  • Jsme mladý kolektiv v super kancelářích v Praze 10 kousek od Edenu
  • Práce na živnostenský list nebo HPP
  • Přátelský kolektiv lidí, ve věku 24 - 31 let. Všichni si tykáme a na dress code si nehrajeme

Výhodou:

Přímý kontakt:

Tomáš Mráz

Tel.: +420 721031449

E-mail: tomas@reedog.cz

Reedog s.r.o.

Jsme parta mladých lidí a každý z nás má doma svého chlupatého kamaráda, pro kterého samozřejmě chceme jen to nejlepší. Stejně jako vy. Když jsme založili e-shop s elektronickými obojky, nebavilo nás prodávat polovičatá řešení, často nekvalitní. A tak jsme začali vyvíjet vlastní značku, která nám bude vyhovovat, zohlední naše potřeby a zkušenosti. Nebylo to snadné, ale zrodil se Reedog. Pečovatel, který se láskyplně stará o pohodlí a bezpečnost psů i jejich majitelů.