zaměstnání a brigády v technických oborech

Obsluha HSC frézovacího centra

Říčany - Praha východ

Plný úvazek

Popis pozice:

Do našeho teamu hledáme kolegu, který chce pracovat a za to dostat poctivou odměnu. Ideální kandidát umí číst technickou dokumentaci, má praxi v oboru obrábění, nebojí se počítačů, umí si poradit sám a je na něj spolehnutí. Má střední školu s maturitou nebo odborné vyučení s maturitou.

Budete obsluhovat a programovat HSC vertikální frézovací centrum určené především pro obrábění grafitových elektrod.

Co požadujeme:

  • Střední škola s maturitou nebo odborné vyučení s maturitou
  • Chuť pracovat
  • Zdravý „selský“ rozum
  • Spolehlivost
  • Loajalitu
  • Zaměření na spokojenost zákazníka

Co nabízíme:

  • Nabízíme zaměstnání ve stabilní firmě se silným finančním zázemím
  • Získáte trvalý pracovní poměr
  • Zajímavou práci na nejmodernějších technologiích
  • Pracoviště v klidném a příjemném pracovním prostředí města Říčany
  • V práci budete moci realizovat dobré nápady
  • Vaše odměna bude ze začátku odpovídat vaší praxi a pracovnímu nasazení
  • Po zapracování získáte navíc podíl na výsledku oddělení
  • Pokud budete mít zájem, získáte školení pro zvyšování kvalifikace
  • Pracovat budete obvykle bez směnného provozu
  • Nastoupit můžete okamžitě, jakmile se dohodneme

RYCHLÝ PŘEHLED

Vzdělání

SŠ nebo SOŠ

Místo pracoviště

Web zadavatele

www.penta-edm.cz

Přímý kontakt:

Martina Vejvodová

Tel.: +420 602127075

E-mail: mvejvodova@penta-edm.cz

PENTA TRADING, spol. s r.o.

vedoucí firma v oboru velmi přesného strojírenství