zaměstnání a brigády v technických oborech

Odborník na zdravotnické přístroje

Praha – Vokovice

Plný úvazek

Popis pozice:

Pro vývojové oddělení, které se věnuje vylepšování vyráběných produktů, hledáme pracovníka, který se orientuje v oblasti zdravotnických přístrojů.

V naší práci se snažíme hledat neotřelá řešení, jsme kreativní, řešíme komplexní interdisciplinární problémy a rychle si podmaňujeme nové technologie. Základem úspěchu u nás je otevřenost, důvěra, ochota si pomáhat a chuť aktivně se rozvíjet.

Co u nás budeš dělat:

  • Spolupracovat s dalšími odborníky na vylepšování produktů
  • Pomáhat s registrací zdravotnických přístrojů v zahraničí
  • Testovat přístroje
  • Zavádět změny do výroby

Co požadujeme:

  • Na prvním místě zájem o techniku a chuť na sobě pracovat
  • Alespoň komunikativní znalost angličtiny
  • Dokončené VŠ vzdělání v technickém oboru, ideálně zaměření na zdravotnické přístroje
  • Základní znalost programování v C++ nebo dalších programovacích jazycích
  • Základní znalost elektrotechnických obvodů nebo měření
  • Základní znalost mechanické konstrukce a technologie výroby mechanických komponent

Co nabízíme:

  • Profesní a osobní růst v expandující mezinárodní společnosti
  • Práci na zajímavých projektech spojených s vývojem nových technologií
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
  • Jazykové a další odborné vzdělávací kurzy na pracovišti
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářských prostorách
  • Přátelský tým kolegů, otevřenou komunikaci
  • Společenské a sportovní akce

RYCHLÝ PŘEHLED

Požadované vzdělání

Dokončené VŠ vzdělání v technickém oboru, ideálně zaměření na zdravotnické přístroje

Speciální požadavky

Alespoň komunikativní znalost angličtiny

Místo výkonu práce

Platové ohodnocení

Zajímavé finanční ohodnocení

Web zadavatele

Přímý kontakt:

Kristýna Červená

Tel.: +420 778 717 146

E-mail: kristyna.cervena@medictech.com

BTL Medical Technologies CZ a.s.

Společnost BTL byla založena v roce 1993. Od svého vzniku prošla dynamickým vývojem, kdy rozvíjela a rozšiřovala portfólio svých produktů tak, že má nyní komplexní nabídku zdravotnických přístrojů pro rehabilitaci, lázeňství, kardiologii, interní medicínu, gynekologii, ORL, estetickou medicínu a další lékařské obory. Na aktivitách společnosti se celosvětově podílí velké množství zaměstnanců, distributorů a kooperujících firem.