zaměstnání a brigády v technických oborech

Pomocné práce ve výrobě

Brno – Slatina

Plný úvazek

Popis pozice:

  • práce pouze na ranní směnu s možností volby pracovní doby (začátek směny mezi 6. – 9. hodinou ráno)
  • možnost plného (směna 8 hodin) nebo zkráceného úvazku (směna 6 hodin)
  • budete mít na starosti úklid a zametání kolem výrobních linek
  • budete občasně vypomáhat se značením ve výrobní hale (lepení pásek na podlahu atd.)
  • budete pravidelně vynášet popelnice na tříděný odpad (práce s těžšími břemeny – až 25 kg)

Co požadujeme:

  • hledáme někoho s dobrým zdravotním stavem, kdo je rád celou směnu v pohybu
  • měli byste mít smysl pro pořádek a čistotu

Co nabízíme:

  • práci na ranní směnu
  • příjemné pracovní prostředí
  • stabilní práci ve fajn kolektivu
  • dotované obědy
  • půlroční bonusy
  • flexipassy, firemní akce
  • parkovací místo hned před firmou
  • Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce

RYCHLÝ PŘEHLED

Požadované vzdělání

Základní

Speciální požadavky

Smysl pro čistotu

Místo výkonu práce

Platové ohodnocení

Dle dohody

Web zadavatele

www.daidometal.cz

Přímý kontakt:

Kamila Krutilová

Tel.: +420 545 425 520

E-mail: krutilova@daidometal.com

DAIDO METAL CZECH s.r.o.

Naše společnost DAIDO METAL je největším světovým výrobcem motorových kluzných ložisek. Divize v České Republice má za cíl stát se jedničkou na evropském trhu a z toho důvodu k nám hledáme pracovníky na následující pozici: