zaměstnání a brigády v technických oborech

Supervisor výroby – směnový mistr

Pardubice – Pardubičky

Plný úvazek

Popis pozice:

Povedete tým dělníků. S tím je spojené plánování, jejich nábor, zaučení a rozložení na směnách. Zároveň budete mít na starost plnění výroby, informovanost o aktuálním stavu, sledování vývoj. Musíte také dohlížet na dodržování bezpečnostních pravidel a mít přehled o toku materiálu. Bez Vás a Vašeho vedení nemůže výrobní jednotka dobře fungovat.

Pokud si spolupráci v týmech dobře nastavíte, budete ji muset udržet a dál kolegy motivovat, k čemuž vám dáme mnoho nástrojů. Workshopy, tréninky, meetingy. Musíte přece vědět, kde se co nového uděje.

Co požadujeme:

  • Tato pozice je pro technicky zaměřené profesionály v oboru. Hledáme juniory i lidi s delší praxí, pro které není vedení týmů ve výrobě žádná novinka Jsme mezinárodní firma, znalost jakéhokoliv cizího jazyka se hodí, ale netrváme na ní. Měli byste mít ideálně zkušenost z podobného výrobního prostředí, nebát se přiložit ruku k dílu a rychle se rozhodovat. Taky by Vás neměla by Vás zaskočit práce na směny. A hlavně byste měli umět používat hlavu a být samostatní. U nás není čas, ztrácet čas.

Co nabízíme:

  • Jsme nadnárodní firma, nabídneme Vám práci u které je vidět její výsledek a smysl. Budete pracovat v prostředí výrobního závodu ve směnném provozu, denně řídit svůj tým a hlavně, pokud Vás Vaše práce bude bavit a dáte do ní všechno, velmi rychle kariérně porostete. Často jsou ze schopných supervisorů naši budoucí vedoucí výroby.

RYCHLÝ PŘEHLED

Požadované vzdělání

Odborné vzdělání

Speciální požadavky

Zkušenosti z výrobního prostředí

Místo výkonu práce

Pardubice – Pardubičky

Platové ohodnocení

Dle dohody a zkušeností

Přímý kontakt:

Lenka Hauptmanová

Tel.: +420 702 124 818

E-mail: lenka.hauptmanova@faurecia.com

Přímý kontakt:

Lenka Hauptmanová

Tel.: +420 702 124 818

E-mail: lenka.hauptmanova@faurecia.com

Faurecia Group

Vyvíjíme a vyrábíme autosedačky, interiérové systémy, exteriéry a výfukové systémy pro řadu předních automobilek. Jsme 6. největším automotive výrobcem na světě a působíme ve 34 zemích na třech kontinentech. S téměř 100 000 zaměstnanci jsme v našem oboru poměrně velkým zaměstnavatelem.

Odpovědět

Podobné nabídky: