zaměstnání a brigády v technických oborech

Vývojový technolog zpracování kovů

Slaný - Želevčice

Plný úvazek

Popis pozice:

Vystudoval/a jste školu strojírenského zaměření? Hledáte si práci v oboru? Chcete být součástí světově úspěšné a inovativní společnosti? Pak máme práci přímo pro vás!

Rozšiřujeme oddělení vývojové technologie a hledáme Vývojového technologa zpracování kovů

Co u nás budete dělat?

  • Navrhovat a implementovat technologické procesy (laserové pálení, 2D+3D ohýbání, ohraňování, lisování) pro výrobu detailů, které vstupují do svařenců, nebo finálních produktů.
  • Navrhovat, připravovat, ověřovat, zavádět a předávat výrobnímu středisku technologické postupy k realizaci výrobku, včetně normy spotřeby materiálu a času.
  • Spolupracovat s konstruktérem nad konstrukčním řešením nového produktu od vývojové fáze projektu a také spolupráce na průběhu vzorkové série nového produktu a připomínkování technologičnosti produktu z hlediska výroby v sériových podmínkách.
  • Schvalovat výkresovou dokumentaci nových výrobků.
  • Koordinovat návrh a výrobu nových nástrojů (přípravky, formy, atd.).

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání strojírenského směru
  • Alespoň mírně pokročilá znalost angličtiny (schopnost vyřídit jednoduché e-maily)
  • PC dovednosti - MS Office (hlavně Excel); výhodou znalost Solid Edge
  • Chuť dále se vzdělávat

Co nabízíme:

  • Zázemí úspěšné a stále se rozvíjející společnosti
  • Možnost hodně se naučit a také profesně růst
  • Stát se součástí výborně fungujícího týmu
  • Dobré peníze
  • Zaměstnanecké benefity (kafetérie, 6 týdnů volna, penzijní připojištění, flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domu, firemní školka, stravování na pracovišti...)
  • Nástup ihned nebo dohodou

RYCHLÝ PŘEHLED

Požadované vzdělání

SŠ vzdělání strojírenského směru

Speciální požadavky

PC dovednosti - MS Office (hlavně Excel); výhodou znalost Solid Edge

Místo výkonu práce

Platové ohodnocení

Dle dohody a zkušeností

Web zadavatele

Přímý kontakt:

Petra Michálková

Tel.: +420 312 576 498

E-mail: petra.michalkova@linet.cz

Více o nás: kariera.linet.cz

LINET spol. s r.o.

LINET spol. s r.o. je předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek. Portfolio firmy zahrnuje řešení určená pro intenzivní péči, produkty pro běžnou lůžkovou péči i speciální lůžka pro domovy seniorů či léčebny dlouhodobě nemocných.