zaměstnání a brigády v technických oborech

Web programátor GIS

České Budějovice, Praha

Plný úvazek

Popis pozice:

 Vyvíjíme vlastní webové aplikace pro práci se specifickými mapovými podklady, které nasazujeme ke stávajícím i novým zákazníkům. Hledáme nového kolegu, který bude spolupracovat zejména na front-end části aplikací.
  • samostatný vývoj a implementace webových mapových aplikací a služeb
  • rozšiřování vlastního řešení, vývoj zákaznických úprav
  • konzultace s kolegy v týmu nad návrhy nových zákaznických úprav, vlastní návrhy řešení
  • konzultace a implementace u zákazníka
  • účast na odborných školeních a další rozvíjení dovedností

Co požadujeme:

  • řádně ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • praktické zkušenosti s technologiemi HTML5, JavaScript, MS .NET, SQL
  • orientace na nové trendy a technologie
  • základní/pasivní znalost anglického jazyka
  • časová flexibilita
  • profesionalita, odpovědnost a orientace na výsledek
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • zdravá ambice a chuť se dále rozvíjet

Co nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy
  • práce na tuzemských i zahraničních projektech
  • moderní pracovní prostředí
  • pružná pracovní doba
  • školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací
  • odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu
  • motivující finanční ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Výhodou:

  • zkušenosti s frameworky React, Bootstrap, MS MVC, MS WEB API, OpenLayers3, Leaflet
  • zkušenosti s vývojem responzivních webových aplikací
  • zkušenosti s GIS, geo-, CAD či obecně mapovými aplikacemi a daty

RYCHLÝ PŘEHLED

Požadované vzdělání

SŠ/VŠ technického směru

Jazyková vybavenost

AJ základní

Místo výkonu práce

České Budějovice

Přímý kontakt:

Vladimír Michl

Tel.: +420 602470900

E-mail: vladimir.michl@cadstudio.cz

Děkujeme za Váš zájem.

CAD Studio a.s.

CAD Studio a.s. je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Dodáváme CAD/CAM/CAE, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku.